Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Akademia Menedżerów e-Zdrowia startuje już tej jesieni
Akademia Menedżerów e-Zdrowia startuje już tej jesieni

Comarch Healthcare zaprasza do udziału w interaktywnym, mailingowym kursie Akademia Menedżerów e-Zdrowia, podczas którego uczestnicy zapoznają się z ośmioma zagadnieniami z zakresu cyfryzacji opieki zdrowotnej. Kurs rozpocznie się w październiku 2022 r., a udział jest całkowicie bezpłatny. Obowiązują zapisy.

 

 

 

Akademia Menedżerów e-Zdrowia to mailingowy kurs zainicjowany przez spółkę Comarch Healthcare. Projekt powstał z myślą o szerokiej grupie odbiorców, których łączy jedna wspólna cecha – działanie w sektorze ochrony zdrowia. Każda z zaplanowanych lekcji została skrupulatnie przygotowana tak, by stanowiła interesujący materiał zarówno dla dyrektorów placówek medycznych, jak i personelu medycznego, fizjoterapeutów, a także studentów medycyny czy pielęgniarstwa.

Kurs rozpocznie się już w październiku br. Podczas jego realizacji uczestnicy będą mieli okazję zgłębić osiem tematów wypełnionych po brzegi wiedzą z zakresu cyfryzacji opieki zdrowotnej. Wśród nich znajdą się m.in.: prawo, EDM (Elektroniczna Dokumentacja Medyczna), sztuczna inteligencja i telemedycyna. Bogata w wartość merytoryczną treść kursu została opracowana wspólnie przez doświadczonych specjalistów Comarch oraz ekspertów branży medycznej. Kurs bazuje nie tylko na prezentacjach i materiałach wideo – znajdą się w nim też checklisty, ankiety, quizy i webinary. Innymi słowy, wiele interaktywnych form maksymalnie angażujących odbiorców i ułatwiających przyswajanie wiedzy.

Organizatorom zależy również na wyróżnieniu uczestników, dlatego na zakończenie kursu każdy otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia i uczestnictwa w Akademii Menedżerów e-Zdrowia. By wziąć udział w bezpłatnym kursie, wystarczy dokonać rejestracji przez dedykowany formularz, do czego już teraz zapraszamy.

Źródła

Fot. Comarch Healthcare

KOMENTARZE
news

<October 2023>

MonTueWedThuFriSatSun
26
29
Małopolska Noc Naukowców
2023-09-29 do 2023-09-29
30
1
2
3
4
7
8
11
13
14
15
16
17
18
19
21
22
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Newsletter