Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Ogólnopolska Konferencja Genetyczna „Genomica”
Data rozpoczęcia:
2023-05-19
Data zakończenia:
2023-05-21
Organizator:
KNSB Mygen, Koło Naukowe Nauk Biomedycznych UJ
Miejsce
Kraków
Link do strony

20 lutego ruszyła rejestracja na siódmą edycję Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej Genomica organizowanej przez KNSB Mygen we współpracy z Kołem Naukowym Nauk Biomedycznych UJ, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko pojętą genetykę ogólną i molekularną zarówno na poziomie pojedynczych osobników, jak i całych populacji. Zaproszenie skierowane jest do studentów i doktorantów kierunków przyrodniczych, którzy chcą podzielić się wynikami swoich badań lub zreferować wybrane zagadnienia. Dla osób niezaangażowanych w pracę badawczą istnieje możliwość udziału biernego.

Konferencja odbędzie się 19-21 maja 2023 r. w Krakowie w budynku Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak co roku, drugi dzień konferencji (sobota) jest dniem anglojęzycznym i wszystkie sesje tego dnia prowadzone będą po angielsku. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę internetową, a także profil na Facebooku, gdzie znajdziecie link do wydarzenia.

Newsletter